Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kanalizace

Doporučujeme: Není nad skvělou dovolenou Moderní bydlení Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání Investování do zlata Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně

Kanalizace

Kanalizace se vztahuje na infrastrukturu, která vyjadřuje odpadních vod. To zahrnuje přijetí kanalizace, šachty, čerpací stanice, přepady bouře, screening komory, atd. kanalizace. Kanalizace končí na vstupu do čistírny odpadních vod, nebo v místě vypouštění do životního prostředí.

V uvolněné americké angličtiny, "kanalizace" a "odpadní" jsou někdy zaměňuje.

V mnoha evropských zemích, jsou občané povinni připojit svůj domov kanalizace na národní kanalizace (pokud možno). To má za následek velké procento populace je připojen na kanalizaci. Například v Nizozemsku se 99% obyvatel připojených na kanalizaci, a 1% má vlastní kanalizace, např. septik. Jiní mají o něco nižší (i když stále významné) procenta, tj. 96% v Německu a 86% v Belgii.

Čištění odpadních vod nemusí být vždy plně prováděna. Například v Belgii je pouze 64% odpadních vod skutečně očištěn. Vzhledem k omezením ceny, mohou být odpadní vody neefektivně léčeni (nebo se neléčí vůbec), což může mít negativní dopady na životní prostředí. Jedním z navrhovaných řešení těchto obtíží je vytvoření "udržitelné sanitace", například pomocí kompostovací toalety.

TOPlist