Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Okna

Doporučujeme: Není nad skvělou dovolenou Moderní bydlení Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání Investování do zlata Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně

Okna

Okno je průhledné nebo průsvitné otvor ve zdi nebo dveře, které umožňují průchod světla, a pokud nedojde k uzavření nebo uzavřená, vzduch a zdravé. Windows jsou obvykle obsaženy v prosklené nebo jiné průhledné nebo průsvitné materiály jako je sklo float. Okna jsou drženy na místě snímků, které jim brání vybočení dovnitř Mnoho prosklená okna mohou být otevřena, aby větrání, nebo zavřené, vyloučení nepříznivého počasí.

Zasklení a plnění

Nízkoemisivního vrstvou skla snižují přenos tepla zářením, které v závislosti na povrchu potažené, zabraňuje ztrátám tepla (v chladném podnebí), nebo zdroje tepla (v teplém podnebí).

Vysoká tepelná odolnost je možné získat vyplněním evakuací nebo izolační dvojskla s plyny jako argon, nebo krypton, který redukuje vodivé přenos tepla díky své nízké tepelné vodivosti. Výkon těchto jednotek závisí na dobré těsnění oken a precizní konstrukci rámu, aby se zabránilo vstupu vzduchu a ztrátě účinnosti.


Moderní okna jsou obvykle zasklené jedno velké tabule skla na křídla, zatímco Windows v minulosti byly prosklené panely s několika oddělenými "zasklívací lišty", nebo "muntins", vzhledem k nedostupnosti velké skleněné desky. Dnes, zasklívací lišty mají tendenci být dekorativní, oddělovat okna do malých skleněných tabulí, i když větší tabule skla jsou k dispozici, většinou ve vzoru dána architektonického stylu použití. Zasklívací lišty jsou obvykle dřevěné, ale občas se povede zasklívací lišty připájeny na místě se používají pro zasklení složitější vzory.

TOPlist