Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Stavba

Doporučujeme: Není nad skvělou dovolenou Moderní bydlení Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání Investování do zlata Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně

Stavba

Ve Spojených státech, moderní dům, stavební techniky jsou světelné konstrukce rámu (v oblastech s přístupem na zásoby dřeva) a Adobe nebo někdy narazil, zemní konstrukce (v suchých oblastech s vzácným dřevem zdrojů). Některé oblasti používají téměř výhradně cihly a lomového kamene je již dlouho za předpokladu, zdiva. Do jisté míry, hliníku a oceli přemístili některých tradičních stavebních materiálů. Stále populárnější alternativní stavební materiály patří izolace bednění (pěna formulářů vyplněných betonem), konstrukční izolační panely (pěnové panely potýkají s oriented strand board nebo vlákno cement) a tenkostěnných ocelových rámování a tlusté ocelové konstrukci. 
Saitta House, Dyker Heights, Brooklyn, New York, Spojené státy postavený v roce 1899 je vyroben z dřeva a zdobené v  .

Více obecně, lidé často staví domy z nejbližších dostupných materiálů, a často tradice a / nebo kulturní řídí stavební materiál, tak celá města, oblasti, kraje, nebo dokonce států / zemí, může být postaven z jednoho hlavního druhu materiálu. Například velká část amerických domů používá dřevo, zatímco většina britských a mnoho evropských domů využít kamene nebo cihel.

V 1900s, někteří dům návrháři začali používat prefabrikace. Sears, Roebuck & Co poprvé uveden na trh jejich Sears katalog Domovy pro širokou veřejnost v roce 1908. Montované techniky, stal se populární po druhé světové válce. První malé vnitřní prostory rámování, později byla celá panelových stěn a odnesl na místo stavby. Původní impuls se použít pracovní sílu uvnitř úkrytu za nepříznivého počasí. V poslední době stavitelé začali spolupracovat s statiky, kteří používají počítače a analýzu metodou konečných prvků pro návrh prefabrikovaných ocelových konstrukcí domů se známou odolností vůči vysokým zatížením větrem a seismických sil. Tyto produkty poskytují novější práce úspor, více konzistentní kvalitu, a možná i urychlení stavebních procesů.

Méně používané metody výstavby získali (nebo znovu) popularity v posledních letech. I když ne v širokém používání, tyto metody často apelovat na majitele domů, kteří se mohou aktivně se zapojit do stavebního procesu. Patří mezi ně:

    
Cannabrick stavby
    
Cordwood stavby
    
Geodetické kopule
    
Slámy balíku stavby
    
Proutí a namazat

TOPlist