Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Střecha

Doporučujeme: Není nad skvělou dovolenou Moderní bydlení Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání Investování do zlata Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně

Střecha

Střecha je jedna z nejdůležitějších konstrukcí na domě. Bez střechy by pršelo do baráku a zničila vybavení a znemožnila bydlení. Střecha se skládá ze dřeva, skřidlic a šroubů které vše drží pohromadě. Dřevo se dává ve velkých strámech ukotvených ve zdích. Na dřevěnou konstrukci střechy se dává skřidlice která může být z různých materiálů.

Střecha je potah na vrchní část budovy. Střecha chrání nemovitost a její obsah před povětrnostními vlivy. Struktury, které vyžadují střech v rozsahu od schránky na katedrálu nebo stadion, byty jsou nejpočetnější.

Ve většině zemí střechy chrání hlavně proti dešti. V závislosti na charakteru stavby může střecha také chrání proti horku, slunci, chladu, sněhu a větru. Ostatní typy struktury, například zahradní konzervatoř, může použít zastřešení, které chrání před chladem, větrem a deštěm, ale připouští světlo.Veranda může být zastřešena materiálu, který chrání proti slunečnímu záření, ale připouští, že další prvky.

Vlastnosti střechy jsou závislé na účelu stavby, jichž se týká, k dispozici střešní materiály a místní tradice výroby a širší pojetí architektonického návrhu a praxe a může také řídit místní nebo národní zákony.

 

TOPlist