Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zdi

Doporučujeme: Není nad skvělou dovolenou Moderní bydlení Kvalitní šperky z chirurgické oceli za nejnižší ceny Internetový magazín pro muže Whip.cz finance a podnikání Investování do zlata Chcetě vědět víc o víně? Tak se přijďte podívat na stránku o víně

Zdi

Zdi se vyráběly z cihel, které byly pevné a silné. Cihlové zdi nemají takovou izolaci jako jiné materiály. Zeď slouží pro podpírání střechy a nebo jiných pater. Na zeď se dávají obrázky, malby, zásuvky, vypínače a další. Samotná zeď se v domovech nevyskytuje, na zeď se ješte dává fasáda.


Zeď je obvykle pevná struktura, která vymezí a někdy chrání území. Nejčastěji zeď nakreslí budovy a podporuje jeho nadstavby, odděluje prostor v budovách na pokojích, nebo chrání nebo kreslí prostor pod širým nebem. Tam jsou tři hlavní typy nosných stěn: stavět zdi, stěny vnější hranice a opěrných zdí.
mechový zeď
Cihlová zeď

Zdi stavby mají jeden hlavní cíl: podpora střechy a stropy. Takové zdi nejvíce často mají tři nebo více samostatných komponentů. V dnešním stavebnictví, zeď stavby bude obvykle mít stavební prvky (např. 2 × 4 cvoci ve zdi domu), izolace, a dokončit elementy nebo povrch (např. sádrokartonové desky a obložení). Navíc, zeď může ubytovat různé druhy elektrického vedení nebo instalace. Elektrických zásuvek se obvykle montují ve stěnách.

Zdi stavby často se stanou umělecká díla vnější i vnitřní, jako když představovat mozaiky, nebo nástěnné malby, kdy jsou malovány na nich, nebo jako konstrukční ložiska, pokud vykazují textury nebo natřené povrchy na efekt.

Na lodi, stěny oddělující prostory nazývané "přepážkami", zatímco tenčí zdi oddělující kabiny jsou označovány jako "oddíly".

V architektuře a stavebnictví, termín hradbami se odkazuje na fasádě budovy, která není nosná, ale funkce jako dekorace, úprava, přední, tvář, nebo historie konzervace.

TOPlist